TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI 2018 -2019 BAHAR YARI YILI LİSANS ARA SINAV TARİHLERİ (23-29 Mart)

  • ANA SAYFA
  • DUYURU, HABER, ETKİNLİK
  • DUYURU DETAY

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI 2018 -2019 BAHAR YARI YILI LİSANS ARA SINAV TARİHLERİ (23-29 Mart)

  •  4 Şubat 2019 Pazartesi
  •  1025 Görüntüleme
  •  Yazdır

TOKAT GAZİOSMANPAŞAÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI 2018 -2019 BAHAR YARILYILI LİSANS ARASINAV TARİHLERİ (23-29 Mart)

TARIH

GÜN

SAAT

DERSIN ADI

SINAV SORUMLULARI

LİSANS I

25.03.2019

PAZARTESİ

09:00

TMSN II

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

25.03.2019

PAZARTESİ

13:00

P II

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

26.03.2019

SALI

10:00

Türk Dili II

Öğr.Gör. Yalçın KULAÇ

26.03.2019

SALI

13:00

UB II

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

27.03.2019

ÇARŞAMBA

09:00

THMSN II

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

27.03.2019

ÇARŞAMBA

13:00

MÇ II

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

28.03.2019

PERŞEMBE

09:00

İNG II

Öğr.Gör. Bilge BİLTEKİN

28.03.2019

PERŞEMBE

13:00

BMSN II

Dr. Tolga KARACA

29.03.2019

CUMA

14:00

AİİT II

Öğr.Gör. Sabri ZENGİN

LİSANS II

23.03.2019

CUMARTESİ

09:00

REPERTUVAR II

Dr.Banu GEBOLOĞLU, Öğr.Gör.A.Orhan DÖNMEZ

25.03.2019

PAZARTESİ

09:00

P IV

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

25.03.2019

PAZARTESİ

11:00

SE II

Doç. Dr. Serpil UMUZDAŞ

26.03.2019

SALI

09:00

BNY II

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

26.03.2019

SALI

10:30

TMSN IV

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

27.03.2019

ÇARŞAMBA

10:00

UB IV

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

27.03.2019

ÇARŞAMBA

13:30

THMSN IV

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

28.03.2019

PERŞEMBE

10:00

THMB II

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

28.03.2019

PERŞEMBE

11:00

MÇ IV

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

29.03.2019

CUMA

13:00

BMSN IV

Dr. Tolga KARACA

LİSANS III

23.03.2019

CUMARTESİ

11:00

REPERTUVAR IV

Dr. Banu GEBOLOĞLU, Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

25.03.2019

PAZARTESİ

10:00

SEÇMELİ

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ, Öğr. Gör.A.Orhan Dönmez

25.03.2019

PAZARTESİ

11:00

P VI

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

25.03.2019

PAZARTESİ

15:00

Tİ II (THM)

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

26.03.2019

SALI

10:00

A II

Dr. Tolga KARACA

26.03.2019

SALI

11:00

BMSN VI

Dr. Tolga KARACA

27.03.2019

ÇARŞAMBA

09:00

TMSN VI

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

27.03.2019

ÇARŞAMBA

13:30

TMT II

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

28.03.2019

PERŞEMBE

09:00

UB VI

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

28.03.2019

PERŞEMBE

13:00

THMSN VI

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

29.03.2019

CUMA

12:30

MÇ VI

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

29.03.2019

CUMA

13:00

FB II

Dr. Banu GEBOLOĞLU

29.03.2019

CUMA

14:00

Tİ II

Öğr.Gör.C.Korhan IŞILDAK

LİSANS IV

23.03.2019

CUMARTESİ

13:00

REPERTUVAR VI

Dr. Banu GEBOLOĞLU, Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

25.03.2019

PAZARTESİ

10:00

A IV

Dr. Tolga KARACA

25.03.2019

PAZARTESİ

13:00

BAY II

Doç. Dr. Serpil UMUZDAŞ

25.03.2019

PAZARTESİ

15:00

P VIII

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

26.03.2019

SALI

09:30

THMSN VIII

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

26.03.2019

SALI

13:00

Tİ IV (THM)

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

27.03.2019

ÇARŞAMBA

10:00

FB IV

Dr. Banu GEBOLOĞLU

27.03.2019

ÇARŞAMBA

13:30

TMSN VIII

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

27.03.2019

ÇARŞAMBA

16:30

Tİ IV (TSM)

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

28.03.2019

PERŞEMBE

12:30

MÇ VIII

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

29.03.2019

PERŞEMBE

13:00

ÇB II

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

 

 

 

 

 

 

 

 




Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kampüsü Taşlı Çiftlik Yerleşkesi Tokat / Merkez Posta kodu: 60100 Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.