MEZUNLARIMIZ

Bağlantılar

MEZUNLARIMIZ

  •  2 Temmuz 2020 Perşembe
  •  769 Görüntüleme
  •  Yazdır

Çiğdem Bozdemir

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Türk Müziği Devlet konservatuvarından mezun bir öğrenci olduğum için gerçekten çok mutluyum. Büyük bir alanda yer alan doğayla iç içe bir kampüsümüzün olması ve bu iç içelik yalnız olmadığımı hissettirdi. Ayrıca kampüste sıcak bir arkadaş ortamımız vardı. Hocalarımız da fazlasıyla donanımlı ve bir o kadar da dikkatlilerdi. Bizleri hiçbir bilgiden ve tecrübeden mahrum bırakmadılar. Hem akademik hem de sosyal hayatımızı geliştirmemize imkân sağladılar.

Sizi sadece derslerle alakalı eğitmeyip, bununla birlikte sizi hayata hazırlayan sıcak bir yuva sağladılar. Hepsine minnettarım. Sevgiler...

 

Yiğitcan Öztürk

Tokat Güzel Sanatlar Lisesinden mezun oldum. Öncelikle okulu kazandığım zaman ne olacağını, nasıl bir eğitim alacağımı çok düşünmüştüm, çünkü başka üniversitede kazanmıştım. Ama geldiğim için pişman olmadım okulda olan hocalarımız gerçekten alanlarında çok iyiler ve dışarıda ulaşım alanları çok geniş ve herkese çok faydalı olurlar. Burayı şehir olarak belki beğenmezsiniz ama aldığım eğitim iyi olsun diyen arkadaşlar muhakkak gelmeliler bence. Çünkü hocalarımız öğretmek için can atan insanlar ve öğrencisi için çabalayan insanlardı. Biz bir de ilk göz ağrılarıydık, değerliydik hocalarımız için. Ne kadar teşekkür etsem az ama tek tek hepsine teşekkür ediyorum, ellerinden öpüyorum. 

 

Hatice Çağdaş

Ben okulumuzun ilk mezunlarından Hatice Çağdaş... Konservatuvara meslek lisesinde okurken keman ile hazırlanmaya başladım. Sınavlara girdim ve kazandım. İlk senemde nota, müzik ile ilgili teorik anlamda hic bir bilgim yoktu ve hocalarımın hepsi bu eksikliği kapatmak için çok yardımcı oldular ve eksiklerimi kısa sürede kapattım. Hocalarımın hepsi branşlarında çok bilgili ve öğretmeyi bilen öğretmenlerdi. Hepimiz çok şanslıydık, ilk göz ağrılarıydık. Bizleri evlatları olarak gördüler ve güzel bir bağ kurduk. Hepsini çok seviyoruz umarım bizi hep istedikleri güzel yerlerde görebilirler. Konservatuvar öğretmenlerimizin hepsinden ayrı ayrı teşekkür ederim bizlere ayrıntılı, titiz, dolu dolu bir eğitim verdikleri için hepsini çok seviyorum, umarım yeni nesillere örnek olabiliriz, ben elimden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğim.

 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kampüsü Taşlı Çiftlik Yerleşkesi Tokat / Merkez Posta kodu: 60100 Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.