T.C. TOGÜ DEVLET KONSERVATUVARI 2019 -2020 BAHAR YARIYILI ONLİNE VİZE SINAV TARİHLERİ (4-17 MAYIS)

T.C. TOGÜ DEVLET KONSERVATUVARI 2019 -2020 BAHAR YARIYILI ONLİNE VİZE SINAV TARİHLERİ (4-17 MAYIS)

  •  28 Nisan 2020 Salı
  •  82 Görüntüleme
  •  Yazdır

 

 

T.C.

TOGÜ DEVLET KONSERVATUVARI 2019 -2020 BAHAR YARIYILI

ONLİNE VİZE SINAV TARİHLERİ (4-17 MAYIS)

 

 

TARIH

GÜN

SAAT

DERSIN ADI

SINAV SORUMLULARI

LİSANS I

11.05.2020

Pazartesi

12:00

TMSN II

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK,

12.05.2020

Salı

12:00

Piyano II

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

12.05.2020

Salı

15:00

Usûl Bilgisi II

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

12.05.2020

Salı

17:00

THMSN II

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

13.05.2020

Çarşamba

13:00

BMSN II

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

14.05.2020

Perşembe

11:00

Piyano II(Alttan)

Doç. Dr. Mehmet Serkan UMUZDAŞ

MESLEK ÇALGILARI

11.05.2020

Pazartesi

9:00

UD II

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

11.05.2020

Pazartesi

10:00

RİTİM SAZLAR II

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

13.05.2020

Çarşamba

10:00

BAĞLAMA II

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

13.05.2020

Çarşamba

10:00

KEMAN II

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

13.05.2020

Çarşamba

10:00

KABAK KEMANE II

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

13.05.2020

Çarşamba

10:00

KANUN II

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK,

14.05.2020

Perşembe

10:00

VİYOLA II

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

14.05.2020

Perşembe

18:00

BAS GİTAR II

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

15.05.2020

Cuma

12:00

TANBUR II

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

LİSANS II

11.05.2020

Pazartesi

11:00

Piyano IV

Doç. Dr. Mehmet Serkan UMUZDAŞ

11.05.2020

Pazartesi

13:00

THMR II

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

12.05.2020

Salı

13:00

TSMR II

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

13.05.2020

Çarşamba

10:00

Ses Eğitimi

Doç.Dr.Serpil UMUZDAŞ

13.05.2020

Çarşamba

12:00

TMSN IV

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

13.05.2020

Çarşamba

14:00

Usûl Bilgisi IV

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

13.05.2020

Çarşamba

17:00

THMB II

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

14.05.2020

Perşembe

13:00

BMSN IV

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

15.05.2020

Cuma

10:00

Bilg. Nota Yazım II

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

15.05.2020

Cuma

13:00

THMSN IV

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

MESLEK ÇALGILARI

11.05.2020

Pazartesi

16:00

RİTİM SAZLAR IV

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

12.05.2020

Salı

09:00

UD IV

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

13.05.2020

Çarşamba

15:00

KEMAN IV

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

14.05.2020

Perşembe

12:00

VİYOLA IV

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

14.05.2020

Perşembe

15:00

BAĞLAMA IV

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

14.05.2020

Perşembe

15:00

NEY IV

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

14.05.2020

Perşembe

15:00

KANUN IV

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK,

14.05.2020

Perşembe

15:00

KABAK KEMANE IV

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

LİSANS III

11.05.2020

Pazartesi

12:00

Piyano VI

Doç. Dr. Mehmet Serkan UMUZDAŞ

12.05.2020

Salı

13:00

Armoni II

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

12.05.2020

Salı

15:00

Repertuvar IV (TSM-THM)

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

13.05.2020

Çarşamba

15:00

Form Bilgisi II

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

13.05.2020

Çarşamba

17:00

Türk Müziği Tarihi II

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

14.05.2020

Perşembe

12:00

Toplu İcrâ II (TSM)

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

14.05.2020

Perşembe

13:00

THMSN VI

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

14.05.2020

Perşembe

15:00

Usûl Bilgisi VI

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

14.05.2020

Perşembe

16:00

Osmanlıca II

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

14.05.2020

Perşembe

17:00

BMSN VI

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

15.05.2020

Cuma

12:00

TMSN VI

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK,

15.05.2020

Cuma

13:00

Toplu İcrâ II (THM)

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

15.05.2020

Cuma

15:00

THMB II (seç.)

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

MESLEK ÇALGILARI

12.05.2020

Salı

10:00

KABAK KEMANE VI

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

12.05.2020

Salı

11:00

RİTİM SAZLAR VI

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

13.05.2020

Çarşamba

11:00

UD VI

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

13.05.2020

Çarşamba

12:00

KEMAN VI

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

13.05.2020

Çarşamba

12:00

KANUN VI

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK,

13.05.2020

Çarşamba

13:00

KLASİK KEMENÇE VI

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

13.05.2020

Çarşamba

13:00

BAĞLAMA VI

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

LİSANS IV

11.05.2020

Pazartesi

11:00

TMSN VIII

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

11.05.2020

Pazartesi

13:00

THMSN VIII

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

12.05.2020

Salı

11:00

Piyano VIII

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

12.05.2020

Salı

13:00

Çalgı Bilgisi I

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

12.05.2020

Salı

16:00

Repertuvar VI (THM)

Öğr.Gör. Aziz DESTEGÜL

13.05.2020

Çarşamba

11:00

BAY II

Doç.Dr.Serpil UMUZDAŞ

13.05.2020

Çarşamba

13:00

Form Bilgisi IV

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

14.05.2020

Perşembe

12:00

Toplu İcrâ IV (TSM)

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

14.05.2020

Perşembe

15:00

Repertuvar VI (TSM)

Dr. Öğr. Gör Banu GEBOLOĞLU

15.05.2020

Cuma

11:00

Toplu İcrâ IV (THM)

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

15.05.2020

Cuma

13:00

Armoni IV

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

MESLEK ÇALGILARI

11.05.2020

Pazartesi

15:00

KABAK KEMANE VIII

Öğr.Gör Ahmet Hakan BAŞ

12.05.2020

Salı

12:00

RİTİM SAZLAR VIII

Dr. Öğr. Gör Gamze KÖPRÜLÜ

13.05.2020

Çarşamba

15:00

BAĞLAMA VIII

Öğr.Gör. Ali Orhan Dönmez

13.05.2020

Çarşamba

15:00

TANBUR VIII

Dr.Öğr.Gör Tolga KARACA

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kampüsü Taşlı Çiftlik Yerleşkesi Tokat / Merkez Posta kodu: 60100 Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.