T.C. GOÜ DEVLET KONSERVATUVARI 2018 -2019 GÜZ YARIYILI FİNAL SINAVI TARİHLERİ (02 Ocak - 16 Ocak)

T.C. GOÜ DEVLET KONSERVATUVARI 2018 -2019 GÜZ YARIYILI FİNAL SINAVI TARİHLERİ (02 Ocak - 16 Ocak)

  •  23 Aralık 2019 Pazartesi
  •  262 Görüntüleme
  •  Yazdır

 

T.C.

GOÜ DEVLET KONSERVATUVARI 2018 -2019 GÜZ YARIYILI

FİNAL SINAVI TARİHLERİ (02 Ocak - 16 Ocak)


TARIH

GÜN

SAAT

DERSIN ADI

SINAV SORUMLULARI

LİSANS I

06.01.2020

Pazartesi

09:00

P I

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

06.01.2020

Pazartesi

13:00

UB I

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

07.01.2020

Salı

09:00

Türk Dili I

Öğr.Gör. Yalçın KULAÇ

07.01.2020

Salı

09:30

THMSN I

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

08.01.2020

Çarşamba

09:30

BMSN I

Dr. Tolga KARACA

09.01.2020

Perşembe

10:00

İNG

Öğr.Gör. Bilge BİLTEKİN

09.01.2020

Perşembe

11:00

TMSN I

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK,

10.01.2020

Cuma

09:30

MÇ I

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

10.01.2020

Cuma

14:00

AİİT

Öğr.Gör. Sabri ZENGİN

LİSANS II

04.01.2020

Cumartesi

09:00

THMSN III

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

06.01.2020

Pazartesi

11:00

P III

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

06.01.2020

Pazartesi

13:00

SE I

Doç. Dr. Serpil UMUZDAŞ

07.01.2020

Salı

09:30

REPERTUVAR I

Dr. Banu GEBOLOĞLU, Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL

07.01.2020

Salı

13:00

UB III

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

08.01.2020

Çarşamba

09:30

THMB I

Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL, Ar. Gör. Bora KANAR

08.01.2020

Çarşamba

13:00

TMSN III

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

09.01.2020

Perşembe

09:30

BMSN III

Dr. Tolga KARACA

10.01.2020

Cuma

10:30

MÇ I

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

10.01.2020

Cuma

13:00

BNY I

Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL, Ar. Gör. Bora KANAR

LİSANS III

04.01.2020

Cumartesi

13:00

THMSN V

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

06.01.2020

Pazartesi

09:30

Osmanlıca I - THMB I

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ, Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL

06.01.2020

Pazartesi

11:00

TMT I

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ, Ar. Gör. Bora KANAR

06.01.2020

Pazartesi

13:00

P V

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

07.01.2020

Salı

09:30

A I

Dr. Tolga KARACA

07.01.2020

Salı

13:00

REPERTUVAR III

Dr. Banu GEBOLOĞLU, Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL

08.01.2020

Çarşamba

09:30

Tİ I

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK, A. Orhan DÖNMEZ

08.01.2020

Çarşamba

13:00

UB V

Dr. Gamze KÖPRÜLÜ

09.01.2020

Perşembe

09:30

TMSN V

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

09.01.2020

Perşembe

13:00

BMSN V

Dr. Tolga KARACA

10.01.2020

Cuma

11:30

MÇ V

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

10.01.2020

Cuma

15:00

FB I

Dr. Banu GEBOLOĞLU

LİSANS IV

04.01.2020

Cumartesi

10:00

FB III

Dr. Banu GEBOLOĞLU, Ar. Gör. Bora KANAR

06.01.2020

Pazartesi

09:30

A III

Dr. Tolga KARACA

06.01.2020

Pazartesi

11:00

BAY I

Doç. Dr. Serpil UMUZDAŞ

06.01.2020

Pazartesi

15:00

P VII

Doç. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

07.01.2020

Salı

11:00

ÇB I

Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL

07.01.2020

Salı

13:00

THMSN VII

Öğr. Gör. A. Orhan DÖNMEZ

08.01.2020

Çarşamba

10:30

Tİ III

Öğr. G. Korhan IŞILDAK, Öğr. G. A.Orhan DÖNMEZ

09.01.2020

Perşembe

10:30

REPERTUVAR V

Dr. Banu GEBOLOĞLU, Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL

09.01.2020

Perşembe

13:00

TMSN VII

Öğr. Gör. C. Korhan IŞILDAK

10.01.2020

Cuma

14:00

MÇ VII

Meslek Çalgısı Öğretim Elemanları

           

 




Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kampüsü Taşlı Çiftlik Yerleşkesi Tokat / Merkez Posta kodu: 60100 Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.