Müdürün Mesajı

  • MÜDÜRÜN MESAJI


 

 
Müdürün Mesajı

Nitelikli bir sanat eğitimi kurumu olarak; duyarlı, düşünen, sorgulayan, eleştiren, öğrenmeyi seven sanatçılar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Burada yetenekli bireyleri gelişim sürecinde yönlendirmek ve desteklemek misyonumuzdur.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın 2008 yılında kuruluşu, sanatsal ve toplumsal bağlamda önemli bir adımdır. Konservatuvara hizmet veren ve alan tüm sanatseverler; gerçekleştirilen 150'den fazla konser etkinliği ile devletimize katma değer sağlamaktadır.

Yürütmekte olduğumuz lisans, tezli yüksek lisans ve tezli doktora programlarında; bilimsel okuma ve yazmayı etkin bir biçimde yürütebilen, mesleki ve toplumsal gelişimleri takip eden, iş birliği becerisi yüksek paydaşlar yetişmektedir. Farklı yetenek düzeyi ve öğrenme türüne sahip öğrencilerinin farkında olan deneyimli akademik kadromuzda 3 Profesör  Doktor, 3 Doçent Doktor, 3 Doktor Öğretim Üyesi, 3 Öğretim Görevlisi ve 2 Araştırma Görevlisi bulunmaktadır. Eğitimcilerimiz, öğrenci ve öz yaşam boyu öğrenme sürecini aktif bir biçimde planlamakta ve yürütmektedir.

Sizleri de her türlü etkileşim, iletişim ve paylaşım için, geleceğimize birlikte yön vermek için aramızda görmeyi heyecanla beklemekteyiz.

Prof. Dr. M. Serkan UMUZDAŞ

 

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kampüsü Taşlı Çiftlik Yerleşkesi Tokat / Merkez Posta kodu: 60100 Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.